Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

ikona_telefonu + 420 732 245 645
ikona_obalka info@jante.cz
ikona_chat chat okénko vpravo dole

Oliver Weber

oliver-weber-logo
 
Ženy a šperky Oliver Weber jsou dokonalá kombinace!

Každý šperk Oliver Weber nenese pouze jméno svého tvůrce a zakladatele, ale také filosofii celé šperkařské společnosti, na které je postavena: „Šperky mohou dokonale zdobit jen tehdy, pokud jsou vyráběny s pečlivostí, smyslem pro detail a hlavně s láskou.“ Poputují k vám přímo z výroby.
 
Rakouský zakladatel Oliver Weber byl a stále je předním designérem firmy Swarovski®.
 
Mezinárodní pečeť Crystals from Swarovski®

Oliver Weber vyrábí úchvatné šperky výhradně z krystalů Swarovski®, z krystalů nejvyšší kvality na trhu. Šperky se mohou pyšnit certifikátem “Crystallized with Swarovski®“, který společnost Swarovski® uděluje jen málo výrobcům. Ti musí splnit přísná kritéria jejich zpracování a zasazení do svých kolekcí, a právě Oliver Weber je jedním z nich.
I toto je jeden z důvodů, proč se jméno Oliver Weber stalo jednou z důvěryhodných a vyhledávaných značek ve více než 60 zemích.
 
Pečeť zaručuje pravost krystalů. Známka je opatřena několika ochrannými prvky a je holografická. U dražších výrobků je známka opatřena i 16-ti místným číselným kódem.
Budete-li si chtít zkontrolovat originalitu kamenů, můžete na stránce THE SWAROVSKI SEAL Code Verification zadat kód do pole pro verifikaci a stiskem tlačítka provedete kontrolu.
 
Výrobce šperků Oliver Weber je certifikovaným prověřeným výrobcem oprávněným tuto pečeť používat.
 

 
Kolekce Oliver Weber

Na své si přijdou ženy, které mají rády decentní šperky, ale i ty, které svůj outfit rády doplní šperkem výrazným. Oliver Weber používá širokou škálu barev a tvarů krystalů a vznikne tak naprosto dokonalá kombinace. Vyberete si šperky na každodenní nošení, ale také pro slavnostní příležitost. Většina kolekcí je k dostání jako kompletní sada – náušnice, náhrdelník & přívěsek na řetízku, náramek či prsten.
Šperky jsou vyráběny ze stříbra nebo bezniklového kovu a jsou precizně rhodiovány, takže šperky mají dokonalý lesk a odolnost.
Samozřejmostí je kvalita použitých kovů, které jsou hypoalergenníSoučasné kolekce čítají na více než 1500 modelů šperků.
 
Oliver Weber nejsou však pouze šperky, ale své kolekce doplnil také o módní doplňky – hodinky, kabelky, sluneční brýle, brože, opasky, peněženky, pilníky na nehty či vlasové doplňky.
 
Ať už si šperky pořídíte pro sebe, nebo jako dárek pro vaši maminku, babičku, sestru, kamarádku či kolegyni, výběrem nic nezkazíte.
 
Dopřejte si luxus za příznivé ceny. Buďte výjimečná se šperky Oliver Weber.
 
 
 
 
Tato kategorie neobsahuje žádné produkty

Aby e-shop správně fungoval, používáme soubory cookies. Souhlas s nimi a nastavení můžete sami upravit. Cookies používáme v souladu s Ochranou osobních údajů.
Souhlasím
Nastavení