Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

ikona_telefonu + 420 732 245 645
ikona_obalka info@jante.cz
ikona_chat chat okénko vpravo dole

Doprava a platba

DOPRAVA
Vámi objednané zboží doručíme následujícím způsobem:
  • Česká pošta - Balík do ruky - pro zásilky v ceně nad 900 Kč. Balíček vám přiveze kurýr České pošty na vámi zvolenou adresu. Cena dopravy je 120 Kč. V případě platby na dobírku je částka o 61 Kč vyšší.
  • Česká pošta - Doporučená zásilka - pro zásilky v ceně do 900 Kč. Balíček vám doručí poštovní doručovatel České pošty na vámi zvolenou adresu. Cena dopravy je 79 Kč. V případě platby na dobírku je částka o 61 Kč vyšší.
  • Zásilkovna.cz - vybrané zboží si můžete vyzvednout na kterékoliv pobočce ve vaší blízkosti a po přijetí na Z-point je uložena 7 dní. Cena dopravy je 65 Kč.
  • Doprava na Slovensko - Zboží jsme schopni zaslat také na Slovensko. Obraťte se na nás pro více informací.
 
PLATBA
Zboží můžete uhradit následujícím způsobem:
  • Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 418009002/5500, Raiffeisenbank a.s. Jako variabilní symbol se uvede číslo na faktuře (číslo objednávky), abychom platbu spárovali s objednávkou. Tato platební metoda Vás nestojí nic navíc. 0 Kč
  • Dobírka - zboží zaplatíte v hotovosti kurýrovi České pošty nebo na kterékoliv pobočce Zásilkovny, pokud obchod možnost nabízí. Následně vám bude předáno zboží. Poplatek za dobírku je 61 Kč v případě České pošty, přes Zásilkovnu vás dobírka bude stát 20 Kč.

DOBA DODÁNÍ
Zboží skladem expedujeme do 3 pracovních dní od objednání. V případě výběru platby předem na účet bude zboží odesláno až po přijetí příslušné částky.

Doba dodání může být u každého zboží různá a je vždy uvedena v popisu předmětu v našem eshopu. V případě dotazů či rychlejší expedice se na nás neváhejte obrátit na čísle 732 245 645 nebo využijte online chat na stránce vpravo dole.

 


Aby e-shop správně fungoval, používáme soubory cookies. Souhlas s nimi a nastavení můžete sami upravit. Cookies používáme v souladu s Ochranou osobních údajů.
Souhlasím
Nastavení