kategorie

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

ikona_telefonu + 420 732 245 645
ikona_obalka info@jante.cz
ikona_chat chat okénko vpravo dole

Dětské šperky

Věnujte malým slečnám opravdu výjimečný dárek, který si budou se vzpomínkou na vás uchovávat dlouhá léta. Vyberte jim líbezné dětské náušnice, prstýnky nebo přívěsky na krk posazené do odolného bílého či žlutého zlata. Dokonalý lesk a třpyt jim pak dodají kvalitní zirkony nebo diamanty s doloženým certifikátem pravosti. Na každém šperku rovněž poznáte pečlivou práci českých ručiček – značky BeKid z Turnova nebo značka CUTIE Kids Jewellery z Liberce. A samozřejmě nezapomínáme ani na bezpečnost. Náušnice proto zapnete nejen puzetkou, ruským patentem a klapkou, ale také dětským patentem neboli brizurou.
 
Přemýšlíte, kdy je vhodný čas na první náušničky nebo jaké náušničky vybrat? Přečtěte si naše články Kdy je správný čas na první dětské náušnice a jaký způsob propíchnutí zvolit a Podle čeho vybrat první dětské náušnice pro svou holčičku.
 
 
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
výrobci
+
dostupnost
+
parametry
Typ zapínání náušnic
+
Materiál
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 1
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 1

Aby e-shop správně fungoval, používáme soubory cookies. Souhlas s nimi a nastavení můžete sami upravit. Cookies používáme v souladu s Ochranou osobních údajů.
Souhlasím
Nastavení